Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Vzor dne zdarma

Vyšívací vzory zdarma ke stažení

Skutečně zdarma ?

Ano, Vzor dne je zdarma pro každého, kdo o něj projeví zájem bez  jakýchkoliv poplatků nebo omezení. Připravili jsme pro Vás celkem 365  motivů a vzorů od velkých po malé (dle počtu stehů) z několika kategorií (zvířata, sportovní motivy, dětské vzory, kytičky, emblémy atd..) Tyto vzory  a motivy ke stažení se na našich stránkách budou měnit každý den. Vyšívací vzory zdarma ke stažení si můžete pohodlně stáhnout kliíknutím na  odkaz na úvodní stránce. Všechny vzory ke stažení zde uvedené jsou ve formátu *.PSF. Proč PSF ? PSF je stehový formát software TAJIMA DG/ML podporovaný všemi verzemi  a všemi úrovněmi software. Na rozdíl od strojových formátů obsahuje i další informace jako je nastavení barev, možnost poznámek atd.


 

TAJIMA DG/ML Ambassador

Pokud software TAJIMA DG/ML by Pulse nevlastníte a využíváte například služeb externí programovací firmy, můžete si zdarma stáhnout  program TAJIMA DG/ML by Pulse Ambassador. Ambassador je freewarový produkt, který pracuje na stejném engine jako vyšší úrovně systému a tak zajišťuje totožnou kvalitu generování stehů. Ambassador je prakticky stejný systém se stejným uživatelským rozhraním jako nejvyšší úrovně, ale má omezenou funkcionalitu. Ambassador podporuje čtení i ukládání souborů systému DG/ML (*.PXF) a samozřejmě také i ostatních formátů jako je Wilcom (*.EMB), Tajima (*.DST), Viking Husqvarna (*.HUS) a mnoho dalších formátů.

 

Ambassador slouží jako jednoduchý prohlížeč, ale umožňuje i změnu hustoty a rozměru vzoru, nastavení barev, tisk výrobních listů, simulaci stehování a další. Některé funkce jsou podporovány pouze u souborů s příponou *.PXF (Soubory Tajima DG/ML). Ambassador dále nabízí velmi příjemné uživatelské prostředí včetně české lokalizace.

 

Ambassador je nástroj určený především pro zákazníky vyšívacích firem, které užívají TAJIMA DG/ML by Pulse software. Vyšívací firma tak může například e-mailem zaslat zákazníkovi vzor v PXF formátu. Tento zákazník si může PXF soubor otevřít a exportovat ho do různých formátů vyšívacích strojů. Tento soubor je pochopitelně zobrazen včetně informací o barvách, poznámek, apod. které určil programátor včetně možnosti tisku pracovních listů (Production worksheet).

 

 

Ambasador podporuje export do formátů *.PSF, *.DST, *.PES (verze 1.0, 2.0, 4.0, 5.6, 6.0), *.DSB, *.EMD, *.SEW, *.JEF, *.EXP, *.PCM, *.CSD, *.XXX, *.HUS, *.SHV, *.VIP, *.DSZ, *.Z??

 

Ambassador je nově pouze online. Podmínkou je registrace, která je zcela zdarma. Ambassador naleznete  zde

  


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: TAMA Bohemia, s.r.o., Na Vyhlídce 437, Osnice 252 42
Doporučujeme:CenyZboží.cz, Naakup.cz, Inzerce zdarma ,Obchody , Partneri,Výměna odkazů, Kancelářské potřeby, Svítidla, Šicí stroje , TAPETY NA ZEĎ, Vyšívání Brno Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

JavaScript musí být povolen