Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Poškozená zásilka

Dodávka je mechanicky poškozena 
Kupující je povinen při převzetí zásilku zkontrolovat spolu s dopravcem a prověřit počet balíků, poškození krabice a v případě nekompletnosti nebo poškození zásilku odmítnout a nepřevzít. V takovém případě nás prosím ihned kontaktujte a my zajístíme nápravu nebo zašleme znovu nové zboží.Tuto skutečnost nám prosím oznamte telefonicky na telefonním čísle +420 241 406 370.

Pokud zjistíte poškození zásilky až po odjezdu přepravní společnosti, postupujte podle následujících pokynů:

PPL
Pokud poškozenou zásilku převezmete a až po otevření zásilky zjistíte poškození, ihned nám prosím tuto skutečnost oznamte telefonicky na čísle +420 241 406 370. Před telefoním hovorem si prosím připravte číslo zásilky a číslo faktury. Zástupce přepravní společnosti k Vám přijde sepsat protokol o škodě a poškozené zboží si odveze. Kopii zápisu obdržíte do 24 hodin elektronickou poštou a my Vám zašleme zboží nové. Takovouto reklamaci je však možné uplatnit nejpozději do 3 dnů od převzetí zásilky ! 


Obchodní balík české pošty
Pokud poškozenou zásilku převezmete a až po otevření zásilky zjistíte poškození, oznamte nám prosím tuto skutečnost nejpozději následující pracovní den na Vaší pobočce České Pošty. K reklamaci bude potřeba platný občanský průkaz, fakturu k zásilce a kompletní zásilku. Protokol o škodě s Vámi sepíše pracovník České Pošty. V okamžiku, kdy máte k dispozici tento protokol, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 241 406 370, kde budete informováni o dalším postupu.
 

Zboží je vadné nebo nefunkční

V takovém případě postupujte dle těchto pokynů.


 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: TAMA Bohemia, s.r.o., Na Vyhlídce 437, Osnice 252 42
Doporučujeme:CenyZboží.cz, Naakup.cz, Inzerce zdarma ,Obchody , Partneri,Výměna odkazů, Kancelářské potřeby, Svítidla, Šicí stroje , TAPETY NA ZEĎ, Vyšívání Brno Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

JavaScript musí být povolen